Uzņēmumu grāmatvedības uzskaite Latvijā

Kompānija “Fintrust” piedāvā kompleksu palīdzību dažāda veida un sarežģītības pakāpes uzņēmējdarbības jautājumu risināšanā.

Mūsu sniegto pakalpojumu un darbības joma ir uzņēmumu grāmatvedības uzskaite Latvijā uz izdevīgiem nosacījumiem un īpaši ērtā formā jebkuram konkrētajam klientam.

Ar uzskaiti ir jāsaprot pastāvīga pakalpojumu sniegšana līgumā minēto nosacījumu ietvaros. Mēs esam gatavi Jums piedāvāt vajadzīgos speciālistus jurisprudences un grāmatvedības sfērā. Vēršoties mūsu uzņēmumā, Jūs izveidosiet pilnvērtīgu virtuālo ofisu, kurā tiks veikts Jūsu uzņēmuma grāmatvedības un nodokļu uzskaites darbs. Līdz ar to Jūs varēsiet atbrīvot savus speciālistus no papildus slodzēm pārskatu periodos vai arī samazināt štatus.

Darba nodošana autsorsingam un apkalpošana mūsu kompānijā ir ērta:

  • nelielām un savu darbību nesen uzsākušām firmām, kuras nespēj algot štata darbiniekus;
  • vidēji lielām kompānijām, kuru vadītāji vēlas optimizēt savus izdevumus un nodot neprofila darbu izpildi autsorsingam;
  • lielām organizācijām, kurām var ievajadzēties augstas klases speciālistu palīdzība atsevišķos periodos.

Grāmatvedības un juridisko pakalpojumu priekšrocības

  • Augstas kvalitātes pakalpojumu garantijas. Uzņēmumā “Fintrust” strādā speciālisti, kuri ir sasnieguši zināmas savas karjeras izaugsmes virsotnes. Mūsu darbinieki regulāri paaugstina kvalifikāciju, viņiem ir arī liela darba pieredze, strādājot dažādos, arī ārkārtas apstākļos. Vēršoties virtuālajā ofisā, Jūs uzticaties profesionāļiem. Jums nav jāizvēlas savs personāls un “jāpilnveido” speciālists, kurš jebkurā brīdī var aiziet no darba.
  • Izdevumu optimizēšana. Uzņēmumu grāmatvedības uzskaite Latvijā ir pieprasīta ne tikai mazo firmu, bet arī vidēju un lielu organizāciju vidū. Uzdodot autsorsingā veikt virkni savai uzņēmējdarbības specifikai neradniecisku pienākumu, Jūs ieekonomējat darba algu, sociālos maksājumus, štata darbinieka vietu. Jūs varēsiet ievērojami samazināt štatu.
  • Risku samazināšanās. Jūs neriskējat zaudēt laiku un naudu “cilvēciskā faktora” dēļ. Štata darbinieks var saslimt, aiziet no darba, doties atvaļinājumā un vienkārši kļūdīties. Uzņēmumu grāmatvedības uzskaite Latvijā norit bez pārtraukuma: ja Jūsu speciālists nespēs strādāt, mēs piedāvāsim pilnvērtīgu aizvietotāju. Par visām pieļautajām kļūdām atbildīga būs mūsu kompānija.

Virtuālais ofiss un grāmatvedības uzskaites pakalpojumi – tas ir ērts, mūsdienīgs, izdevīgs biznesa vadīšanas instruments gan Latvijā, gan daudzās citās valstīs.

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv