Grāmatvedības pakalpojumi un virtuālais birojs – veiksmīga biznesa ārzemēs garantija

Grāmatvedības un nodokļu uzskaites vadība – jebkuras kompānijas darbības obligāta sastāvdaļa. Taču, nelielām kompānijām, algot savu grāmatvedi un uzņemties attiecīgos izdevumus, ir smaga nasta, kura apgrūtina biznesa attīstību. Šajā situācijā vislabāka izeja – grāmatvedības pakalpojumi, kurus sniedz autsorsinga ietvaros. Turklāt dotā joma aktīvi attīstās un piedāvā aizvien vairāk dažādu iespēju biznesam. Konkrēti, kompānijas FINTRUST.LV piedāvājumā ir virtuālais birojs. Tas ir ideāls risinājums tiem, kuri veic savu biznesa darbību ārzemēs.

Kas ir virtuālais birojs?

Dotais pakalpojums ļauj padarīt biznesu citā valstī veiksmīgu, turklāt ar minimāliem izdevumiem. Personīgās adreses esamība tur, kur notiek darbība, nodrošina papildus ērtības klientiem un paaugstina drošību un organizācijas pievilcību klientu acīs. Turklāt, mūsu pakalpojumi ir 3-5 reizes lētāki, nekā reāla biroja organizēšana un algoto darbinieku apmaksa saviem spēkiem citā valstī.

Kopā ar virtuālo biroju tiek piedāvāti:

  • Reāla organizācijas adrese labā pilsētas rajonā.
  • Stacionārais telefons, kā arī valodu zinošs darbinieks, kurš spēj pieņemt zvanus.
  • Pasta kastīte papīra formāta korespondencei.

Pakalpojums nozīmē, ka kompānijas FINTRUST.LV darbinieks darbosies (konsultēs) ar Jūsu klientiem vai pārsūtīs zvanus un vēstules uz Jūsu norādītajiem kontaktiem. Nepieciešamības gadījumā, virtuālais birojs var strādāt diennakts režīmā. Vienlaicīgi ar virtuālo biroju, ir pasūtāmi pie mums arī grāmatvedības pakalpojumi, lai darbotos ar visu nepieciešamo dokumentāciju.

Biznesa uzsākšana

Mēs piedāvājam ne tikai virtuālā biroja atklāšanu un darbības nodrošināšanu, bet arī plašu pakalpojumu spektru tiem, kuri plāno uzsākt savu biznesu ārzemēs. Starp šiem pakalpojumiem – uzņēmumu reģistrācija Kiprā, Īrijā, Šveicē, un citās valstīs, kuras ir vispievilcīgākās uzņēmējiem. Zemās nodokļu likmes, noturīga ekonomika, lojāli likumi – tas viss ir veiksmīga biznesa darbības garants, visdažādākajās jomās.

Mūsu speciālisti perfekti pārzin doto jomu un ir gatavi sniegt nepieciešamo informatīvo atbalstu, interesējošos Jūs jautājumos. Iespaidīgā darba pieredze garantēs visu Jūsu plānu veiksmīgu realizāciju!

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv