Grāmatvedības pakalpojumi Latvijā biznesa iesācējiem

Ja Jūs sperat pirmos soļus lielajā biznesā, būtu labi uzreiz saņemt profesionāļu atbalstu, kuri uzņemsies daudzus organizatoriskos jautājumus. Grāmatvedības pakalpojumi Latvijā jaunajiem biznesmeņiem ir saņemami kompānijā FINTRUST.LV. Mēs esam gatavi sniegt jaunajiem uzņēmējiem savu atbalstu. Atnākot pie mums, klientiem tiks sniegta ne tikai Latvijas kompāniju grāmatvedības uzskaite, bet arī pilnīgs finanšu pakalpojumu komplekss. Kamēr mēs Jums gatavojam atskaites, deklarācijas, kontrolējam kases operācijas un nodrošinām bankas vadību, Jūs varat koncentrēties uz sava biznesa attīstības problēmām.

Kā mēs strādājam?

Pieredze rāda, grāmatvedības vadība un nodokļu atskaišu formēšana – visglobālākā problēma uzņēmējiem. Lai vienkāršotu šo uzdevumu, mēs izstrādājām visefektīvāko scenāriju sadarbībai ar klientiem. Tā izmantošana ikdienas dzīvē ļauj minimāli patērēt klientu laiku, tajā pat laikā nodrošinot pilnīgu kompānijas grāmatvedības vadību.

Lai saņemtu uz rokām atskaites, maršruta lapas, darba algas aprēķinus, pietiek vien nodot šo kompānijas dokumentāciju – līgumi, kases ienākumu orderi, bankas izdrukas, ziņas par darbiniekiem – mūsu speciālistiem. Uz šo dokumentu pamata, mēs formējam atskaites, deklarācijas un citus dokumentus un nododam tos personīgi Jums vai atbilstošajām instancēm.

Minimāls klientu laika patēriņš un maksimāls rezultāts – tāda ir kompānijas FINTRUST.LV. darbinieku devīze.

Topošo uzņēmēju priekšrocības sadarbībai ar FINTRUST.LV.

  • Pilns pakalpojumu spektrs gan juridiskām, gan fiziskām personām: ir reģistrējama uzņēmuma pasta adrese Latvijā, sagatavojama pirmreizējā dokumentācija par visām finansiāli-saimnieciskajām operācijām, organizējama Latvijas kompāniju grāmatvedības uzskaite no nulles vai atjaunojama grāmatvedības organizācija.
  • Kompetentu un kvalificētu speciālistu konsultācijas.
  • Iespēja pastāvīgi vai vienreizēji sadarboties ar mūsu kompāniju – klients pats izvēlās visērtāko sadarbības formu.
  • Klientu interešu pārstāvniecība, kad tas ir nepieciešams – nododot deklarācijas un gada atskaites, nodokļu pārbaudes gadījumos, utt.

FINTRUST.LV – kompānija ar daudzu gadu darba pieredzi, kuras piedāvājumā ir grāmatvedības pakalpojumi biznesa formēšanas sākuma etapā, ka arī uzņēmējiem ar solīdu reputāciju.

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv