Grāmatvedības pakalpojumi: kā ieekonomēt uz to rēķina?

Ikviena uzņēmuma panākumi nebūs pilnvērtīgi, ja uzņēmējs nespēs sagatavot grāmatvedības un nodokļu pārskatus – precīzus, skaidrus, atblīstošus visām likuma normām. Diez vai mēs atklāsim kādu īpašu noslēpumu, ja teiksim, ka grāmatvedības pakalpojumi – tie ir vajadzīgi ikvienam uzņēmumam. Tāpēc arī bez tādu speciālistu palīdzības, kuri sniedz šādus pakalpojumus, Jūs nespēsiet iztikt, ja vēlaties, lai Jūsu uzņēmējdarbība būtu godīga.

Uzņēmumu grāmatvedības uzskaite Latvijā ir īstenojama visdažādākajos veidos. Piemēram, vienai uzņēmumu daļai štatos jau ir profesionāls grāmatvedis, kurš kārto dokumentāciju, gatavo pārskatus un sniedz citus grāmatvedības pakalpojumus. Tas, bez šaubām, ir ērti – ja pie rokas vienmēr atrodas zinošs profesionālis, kurš arī pārzina visus uzņēmuma darījumu un spēj visīsākajā laika posmā atrisināt jebkuru radušos problēmu. Ir tikai viens mīnuss – šāda pakalpojuma izmaksas ir ārkārtīgi augstas, jo grāmatveža alga – viena no iespaidīgākajām.

Visumā prakse liecina, ka uzņēmumu grāmatvedības uzskaite Latvijā ir paveicama, izmantojot citus veidus. Vēlaties uzzināt, kā ieekonomēt uz grāmatvedības pakalpojumu rēķina? Vērsieties uzņēmumā “Fintrust”, kur Jums piedāvās vairākas metodes, kā minimizēt Jūsu izdevumus, saistītus ar Jūsu uzņēmuma grāmatvedības apkalpošanu.

Virtuālais ofiss – veids, lai ieekonomētu uz grāmatvedības pakalpojumu rēķina. Uzņēmēji aizvien biežāk izvēlas ne sevišķi dārgu savstarpējo sadarbību ar profesionāliem grāmatvežiem – virtuālais ofiss.

Virtuālais ofiss – tas nav jauns pakalpojums: tūkstošiem uzņēmēju visā pasaulē tieši šādā veidā sadarbojas ar grāmatvežiem, pie tam izdevumu postenis grāmatvedības pakalpojumiem ir minimizēts un nesagādā raizes uzņēmēju maciņiem. Un šo pakalpojumu kvalitāte – viena no augstākajām. Vēl jo vairāk, tieši pašlaik virtuālais ofiss un šis pakalpojums izvirzās kvalitatīvi jaunā līmenī, ņemot vērā savu klientu individuālās vēlmes un uzņēmējdarbības īpatnības. Pēdējā laikā šādi virtuālie ofisi vairojas kā sēnes pēc lietus, veidojot, nu jau veselu industriju.

Pašlaik arī Jums ir iespēja uzsākt sadarbību ar virtuālo ofisu “Fintrust”, sagādājot Jums iespēju ieekonomēt līdzekļus. Jūs varat jebkurā laikā vērsties pie mums, kad tas patiešām ir vajadzīgs. Mūsu biroja pieredzējušie speciālisti risina pat vissarežģītākās problēmas, sīki un rūpīgi konsultējot pat neklātienē.

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv