Grāmatvedības pakalpojumi

Pilnīgi visiem uzņēmumiem likumā noteiktā obligātā kārtībā ir jāiesniedz grāmatvedības un nodokļu aprēķinu pārskati un atskaites atbilstošajās valsts iestādēs, tāpēc ikvienam vadītājam ir jābūt pilnīgi pārliecinātam par šo datu pareizību un laicīgu iesniegšanu.

Pašlaik ikvienā pat nelielā organizācijā strādā grāmatvedis vai pat vesela šādu darbinieku nodaļa, kuri veic uzņēmuma grāmatvedības apkalpošanu. Par grāmatvežu štata uzturēšanu, protams, nāksies maksāt valstij nodokļus, pie tam katru mēnesi personālam ir jāizmaksā alga.

Nereti notiek tā, ka grāmatvedis, kurš nav informēts par izmaiņām likumdošanā, pieļauj kļūdas grāmatvedības pārskatu formēšanā, kas var uzņēmumam sagādāt nopietnas problēmas.

Vai ir iespējams izvairīties no šāda veida nepatikšanām? Bez šaubām. Taču uzņēmuma vadītājs nespēj pastāvīgi kontrolēt grāmatvežu darbu, pie tam vēl pie sarežģītiem finansiālajiem apstākļiem jebkuram uzņēmuma rodas vēlēšanās ieekonomēt līdzekļus uz darbinieku algu rēķina.

Tieši tāpēc pēdējā laikā ļoti populārs ir kļuvis tāds uzņēmuma grāmatvedības darba pakalpojums, ko dēvē par grāmatvedības autsorsingu. Grāmatvedības uzskaites darba uzticēšana specializētai organizācijai – tas ir lielisks risinājums jebkura veida uzņēmējdarbībā.

Austorsinga aģentūras speciālisti lieliski pārzina pašreizējo likumdošanu un operatīvi seko līdzi visām tās izmaiņām. Operatīva grāmatvedības pārskatu sastādīšana ir viens no svarīgākajiem darba kritērijiem, tāpēc šīs jomas speciālistu palīdzība ir ļoti nepieciešama.

Grāmatvedības pakalpojumu aģentūrā var vērsties arī atsevišķos gadījumos – piemēram, pārskatu iesniegšanai vai štata darbinieka saslimšanas gadījumā. Sadarbībai ar grāmatvedības aģentūrām piemīt liela priekšrocība – samaksa par faktiski sniegto pakalpojumu, Jums nav nepieciešams maksāt algu štata grāmatvedim.

Pie tam aģentūrā strādā cilvēki ar lielu darba pieredzi, kuri labi pārzina visas juridiskā rakstura nianses – uz šādiem speciālistiem vienmēr var paļauties. Grāmatvedības pavadījuma aģentūra – tā ir Jūsu pārliecība par rītdienu, nelieli līdzekļu tēriņi un vienmēr operatīvas un patiesas ziņas!

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv