Inovatīvi grāmatvedības pakalpojumi: virtuālais ofiss

Grāmatvedības pakalpojumu daudzveidība. Kam dot priekšroku?

Biznesa pārvaldīšana laiku pa laikam var izrādīties sarežģīta un grūta. Šajos ekonomiski smagajos laikos uzņēmējiem ir jāspēj pieņemt pareizos lēmumus, kas nāks par labu organizācijai, nesagādājot ienākumu zaudējumus. Tēriņu samazināšana pamatizdevumiem, pareizi izvēlēti grāmatvedības pakalpojumi – tas ir viens no ceļiem, lai uzņēmēji spētu samazināt sava biznesa izdevumus un padarītu tos minimālus. Ja Jums ir savs bizness, Jūs, iespējams, vēlēsieties tuvāk iepazīties ar kompānijas „Fintrust” virtuālā ofisa pakalpojumiem, vēl jo vairāk tāpēc, ka šādi pakalpojumi tiek izmantoti aizvien biežāk ierasto grāmatvedības pakalpojumu vietā.

Virtuālais ofiss: reāla iespēja ieekonomēt! Pēdējā laikā praktiski visām biznesa organizēšanas formām raksturīgs virtuālais ofiss. Un tas arī nepārsteidz, jo, to izmantojot, iespējams ieekonomēt uzņēmuma līdzekļus, kuri ietver telpu īri, komunālos maksājumus un citus izdevumus, saistītus ar biroja telpu uzturēšanu. Tradicionālajiem ofisiem ir vajadzīgs viss nepieciešamais klientu pieņemšanai un Jūsu darbinieku darbam – tālrunis, Internets, elektrība, siltums, ūdens. Jums būs vajadzīgi arī visi nepieciešamie materiāli un iekārtas cilvēkiem, kas pieņemti darbam birojā, jāpasūta grāmatvedības pakalpojumi u.c.

„Fintrust” virtuālais ofiss – tas ir arī kvalificēts personāls, kurš uzņemsies Jūsu biznesa atbalstu, vai tā būtu Jūsu klientu konsultēšana vai kas cits.

Personāls tiks labi apmācīts un spēs pieņemt zvanus un atbildēt uz vienkāršiem Jūsu klientu pieprasījumiem. Līdz ar virtuālo ofisu izveidošanos uzņēmēji dāvanā iegūst jaunu platformu, caur kuru viņi var sazināties ar mērķa tirgus pārstāvjiem.

Kas ir virtuālais ofiss?

Virtuālais ofiss ir nomājams par minimālu samaksu, pie kam kopš šī brīža Jūsu uzņēmumam būs faktiskā adrese - varbūt pat kādā no prestižākajiem rajoniem.

Virtuālais ofiss ļauj Jums būs elastīgiem savā biznesa vadībā. Ar drošu, augstu tehnoloģiju palīdzību Jūsu virtuālais ofiss var darboties patstāvīgi bez Jūsu fiziskas klātbūtnes. Atšķirībā no tradicionāli ierastajām nodaļām, kurām ir grūti strādāt bez pārtraukums, virtuālais ofiss spēj funkcionēt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un 365 dienas gadā!

Tagad Jums nevajadzēs pieņemt štata darbiniekus strādāšanai birojā un pasūtīt grāmatvedības pakalpojumus no malas. Svarīgi zvani un lietišķais pasts var tikt bez grūtībām pārsūtīti Jums. Un tas nozīmē, ka Jūs varat nodarboties ar galveno – sava biznesa attīstību!

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv