Šveice

- mūsu jaunais projekts, kurš, nešaubīgi, ieinteresēs Latvijas un ārzemju uzņēmējus.

Ja Jūs vēlaties biznesu civilizētos apstākļos, labāku variantu par Šveici neatrast. Šveices franka nemainība, politiska stabilitāte, u.c. nemazāksvarīgi apstākļi padara Šveici par ļoti pievilcīgu valsti uzņēmējdarbībai. Bet pareiza Šveices nodokļu likumu izmantošana kopā ar Latvijas un citu valstu nodokļu likumiem optimizē nodokļus legālā veidā.

Stabilitāte un drošība- tās ir īpašās šis valsts iezīmes.

Uzņēmumu reģistrācija Šveicē.

Ikviens ārzemju pilsonis var atvērt Šveicē savu uzņēmumu un veikt komercdarbību gan Šveices teritorijā , gan ārpus tās. Pietam vadīt kompāniju vadīt var arī atrodoties Latvijā vai kādā citā valstī. Šveices likumdošanā ir mazāk šķēršļu, kā citās valstīs. Tur ir izplatītas divas uzņēmējdarbības formas - sabiedrības ar ierobežotu atbildību un akciju sabiedrības. Kompāniju reģistrēšana iespējama dažādās pilsētās un rajonos,, tādejādi tiek piemērotas dažādas nodokļu likmes.

Akciju sabiedrības ( AG)- visizplatītākā uzņēmējdarbības forma Šveicē. Ārzemju kompānijas izvēlas šādu formu plānojot lielus darījumu ar daudziem partneriem. Minimālais pamatkapitāls akciju sabiedrībām ir 100 tūkst. Šveices franku.50% no kura tiek iemaksāts reģistrācijas laikā.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību( GmbH) - tā ir juridiska persona , kuras valdē ir viena vai vairākas fiziskas vai juridiskas personas. Minimālais pamatkapitāls ir 20 tūkst. Šveices franki. Reģistrācija ir lētāka un vienkāršāka, kā akciju sabiedrībām, kā arī administrēšanas izdevumi ir mazāki.

Kompānijai, kas neveic uzņēmējdarbību Šveices teritorijā var nebūt ofisu, personāla un pamatlīdzekļu, pietiek tikai ar juridisko adresi. Reģistrācijas laiks ir apmēram 2 nedēļas.

Nodokļi Šveicē

Nodokļi Šveicē ir mazāki, nekā vairumam valstu Eiropā un ASV Nodokļi tiek iekasēti 3 līmeņos- federālie valdības(8,5%),kantonos un municipalitātēs. Pietam, katrs kantons ir tiesīgs pats noteikt nodokļu lielumu un nodokļu atlaides. Patreiz daudzi kantoni vēlas piedāvāt ārzemju kompānijām piereģistrēties, tādējādi piešķirot veselu paketi nodokļu atlaides.

Investīcijas

Šveice no tiesas skaitās viena no pievilcīgajam valstīm investīcijām. Ideāla kombinācija- politiska un ekonomiska stabilitāte, augsti drošības un dzīves standartu , saskaņā ar samērā zemiem nodokļiem piesaista ārzemju investorus. Nav mazsvarīgi, ka valstī nav mantojuma un dāvinājuma nodokļa starp laulātājiem, un vecākiem un bērniem.

Šveices likumdošana liedz ārzemniekiem brīvu nekustamā īpašuma pirkšanu, bet iespējams īpašumu nopirkt, piereģistrējot tur kompāniju un nopirkt nekustamo īpašumu uz firmas vārda.

Bankas konti

Šveicē ir gadsimtu ilgas banku biznesa tradīcijas. Šeit valdošā lojālā likumdošanas sistēma , plašs ārzemju sakaru tīkls, kā arī absolūtā drošība ekonomikā un politikā padara Šveices bankas vēl vairāk pievilcīgas.

Pārstāvniecības.

Kā vietēji , tā arī ārzemju klienti un partneri darījumos ar jums varēs justies komfortablāk ja Jūs darījumu slēgsiet kā Šveices kompānija.

Mēs palīdzēsim Jums sākt uzņēmējdarbību bez lielām investīcijām, sniedzot pakalpojumu kompleksu, kas ļaus Jums augt mūsdienu sūrās konkurences apstākļos.

Полный комплекс представительских услуг.

  • Juridiskā palīdzība kompānijas darbībā, Jūsu interešu pārstāvēšana valsts iestādēs
  • Konsultācijas Šveices likumdošanā( bizness, nodokļi, bankas, grāmatvedība)
  • Informācija par juridiskām personām, kas reģistrētas Šveicē
  • Kompāniju reģistrēšana un jau strādājošu kompāniju pirkšana.
  • Uzņēmumu bankas konta atvēršana Šveicē.
  • Juridiskā adrese, sekretāra pakalpojumi, lietišķu tikšanās organizēšana.

Mēs pateicamies par uzticēšanos un par to, ka izvēlējaties mūs Jūsu ideju realizēšanai.

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv