Uzņēmumu reģistrācija Šveicē

Ikviens ārzemju pilsonis var atvērt Šveicē savu uzņēmumu un veikt komercdarbību gan Šveices teritorijā , gan ārpus tās. Pietam vadīt kompāniju vadīt var arī atrodoties Latvijā vai kādā citā valstī. Šveices likumdošanā ir mazāk šķēršļu, kā citās valstīs. Tur ir izplatītas divas uzņēmējdarbības formas - sabiedrības ar ierobežotu atbildību un akciju sabiedrības. Kompāniju reģistrēšana iespējama dažādās pilsētās un rajonos, tādejādi tiek piemērotas dažādas nodokļu likmes.

Akciju sabiedrības (AG) - visizplatītākā uzņēmējdarbības forma Šveicē. Ārzemju kompānijas izvēlas šādu formu plānojot lielus darījumu ar daudziem partneriem. Minimālais pamatkapitāls akciju sabiedrībām ir 100 tūkst. Šveices franku, 50% no kura tiek iemaksāts reģistrācijas laikā.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (GmbH) - tā ir juridiska persona , kuras valdē ir viena vai vairākas fiziskas vai juridiskas personas. Minimālais pamatkapitāls ir 20 tūkst. Šveices franki. Uzņēmumu reģistrācija Šveicē ir lētāka un vienkāršāka, kā akciju sabiedrībām, kā arī administrēšanas izdevumi ir mazāki.

Kompānijai, kas neveic uzņēmējdarbību Šveices teritorijā var nebūt ofisu, personāla un pamatlīdzekļu, pietiek tikai ar juridisko adresi. Reģistrācijas laiks ir apmēram 2 nedēļas.

Sazinieties ar mums: info@fintrust.lv